It-teenused | Antiviirus ja turvalisus | ITmees
Antiviirus ja turvalisus

Andmete kaitse ja süsteemide turvalisuse teenusega pakub ITmees head nõu. Arvuti kaitse on väga oluline küsimus – iga arvuti või telefon vajab seda. ITmees paigaldab kõige rohkem Eset antiviirustarkvara, kuna see kaitseb arvutit efektiivselt ja samas koormab arvutit vähem oma tööks.

Teenuse alla kuulub:

  • Paigaldame 1-3a kehtivusega litsentse
  • Nõustame sobiva litsentsi valikul lähtuvalt kliendi andmetest
  • Uuendame ja haldame klientide aeguvaid litsentse

Enamus meie klientidele sobib hästi Itmees turvalisuse täisteenus. See teenus tagab antiviiruse töö tulemusel turvalise arvutikasutamise ja samuti hõlmab teenus terve rida teisi vajalikke it-abi tegevusi. Need on pidev versiooniuuenduste tagamine, it-abi kui on tekkinud hoiatusteade viirustõrje programmi poolt, ajakohase vajaduspõhise õige versiooni nõustamine, valimine ja üleminek valitud versioonile, õigeaegne pikendamise teostamine ja jätkuva kaitse tagamine, vajadusel ostetud litsentside arvu vähendamine või suurendamine ja programmi ületõstmine uude arvutisse.

KAITSE ULATUS: Antiviiruse erinevad versioonid kaitsevad eri ohtude eest: näiteks laste arvutikasutamise kaitse, mobiilide ja tahvelarvutite kaitse versioon, e-mailide kaudu tulevate ohtude kaitse, pangatehingute kaitse, pahavara- ja lunavaratõrje, veebikaamerakaitse, serveri- ja tulemüüri kaitse. Jaotus on eraldi Windows, Mac, Android seadmetele.

SOODUSTUSED: ostetud antiviirusetõrje programmi pikendamisel järgnevatel aastatel on hinnasoodustused ja samuti on soodsam pikema perioodi ostmisel.

 
iShopping - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.