ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Arvuti tolmupuhastus ja termopasta vahetus

Arvutiteeninduses tolmust arvuti puhastamise teenus koos termopasta vahetamisega tagab arvuti pika tööea ja väldib ülekuumenemisest tingitud hangumist. Tolmupuhastuse teostamise aeg võib olla lauaarvutitel ja sülearvutitel erinev, alates poolest tunnist kuni mõne tunnini koos kontrollimisega.

Teenuse alla kuulub:

  • Esmane tehniline ülevaatus
  • Ventilaatorite ja jahutuselementide puhastamine ja vajadusel väljavahetamine
  • Termopasta vahetus
  • Seadme töötamise temperatuuride kontroll
  • Tehnilise seisukorra hinnang

Termopasta juhib kuumust protsessori ja jahutuselemendi vahel ning pasta soojusjuhtivuse tagamiseks soovitavad spetsialistid seda regulaarselt vahetada.

Regulaarne tolmupuhastus väldib emaplaadi, videokaardi ja kõvaketta ülekuumenemist, tagab arvuti stabiilsema töö ja sellega kaitsete teile olulisi andmeid. Puhastatud arvuti tööjõudlus ja võimekus võivad oluliselt paraneda.

Teadmiseks

Itmees Arvutiteeninduses on kasutusel selle töö teostamiseks õiged töövahendid, et vältida staatilise laengu kahjustusi, mis kodus ise tolmuimejaga puhastamisel sagedasti kaasnev probleem on. Soovitame arvuti tolmupuhastust teostada regulaarselt, näiteks kord aastas.

Oluline info

Temperatuuri tõus sülearvuti sisemuses mõjutab kõiki elektroonikakomponente ja sageli ka arvuti ekraani küljes olevaid hingi. Pidev kõrge temperatuur võib olla põhjuseks, miks hinged enam ei käi korralikult ja see võib kaasa tuua korpuse purunemise või praod.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.