ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Klaviatuuri müük ja vahetamine

Klaviatuuri vahetamise teenus on vajalik, kui sülearvuti klaviatuuri nupp ei tööta, nupu kate on läinud katki või klaviatuurile on sattunud vedelikku. Klaviatuuri vahetamise teenus on mõeldud teostamiseks ITmees arvutiteeninduses, kuid klient võib tellida tehniku väljakutsena ka soovitud aadressile klaviatuuriprobleemi lahendama.

Teenuse alla kuulub:

  • Operatiivne riistvaraline ülevaatus
  • Sobiva klaviatuuri leidmine varuosaladudest
  • Varuosade tellimise info ja vahetuse kalkulatsiooni koostamine
  • Vajadusel seisukorra akti koostamine

Meil on võimalus pakkuda klientidele mugavat teenust oma seadme garantii organiseerimiseks ITmees arvutiteeninduse kaudu. Sellisel juhul tuvastame näiteks arvuti riistvara rikke, sõnastame selle tehniliselt ning toimetame tootja garantiiremondi töökotta kliendi eest. Peale remonti saab klient oma seadme meie arvutiteenindusest kätte või toimetame selle kliendi asukohta, kus paigaldame seadme kliendi süsteemidega töökorda.

Teadmiseks

Klaviatuuri vahetamisel on hea jälgida, et tellitakse õige lokalisatsiooniga klaviatuur. Samale arvuti mudelile võib olla varuosana saadaval erinevate maade sõrmistikega klaviatuure.

Oluline info

Kui klaviatuur on tausta valgustusega, siis on soovitatav jälgida klaviatuuri vahetamisel, et uus klaviatuur oleks ka tausta valgustusega.

Teenuse kohta

juhul kui arvuti on terve, siis saame paigaldada välise klaviatuuri, et klient saaks sujuvalt kasutada arvutit kuni tellitud klaviatuur saabub arvutiteenindusse.