PRINTERID JA KOOPIAMASINAD • Hooldus • Remont • Tarvikud

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Koopiamasina rentimise üldinfo

Printer-skanner-koopiamasina seadme renti on võimalik valida kas ainult seadme põhiselt või seade koos hooldusega. Eeliseks koopiamasina rendi tellimisel ITmehelt on meie lai it-kogemus erinevate süsteemide integreerimisel ja lahenduste leidmisel. Seepärast soovitame rentida koopiamasina koos paigaldusega ja kohapealse seadistamisega.

Teenuse alla kuulub:

  • Lühiajaline rent – näiteks ürituseks, koolitusteks, projekti kestvuseks või ajutiseks asenduseks
  • Pikaajaline rent – seadme kasutamine väljaostmise kohustuseta
  • Täishooldusrent – seadme pideva töötamise tagamine koos toonerite, varusõlmede ja kasutajatoega

Teenuse kohta: Printer-skänner-koopiamasin võimaldab arvutist printimist, dokumentide ja jooniste skännimist e-mailile ja koopiate tegemist. Osadel seadmetel on olemas ka trükitavate dokumentide klammerdamise, augustamise ning sorteerimise võimekus. Must-valged seadmed on kompaktsemad kui värvilised masinad ning samuti on alati värvilised oma mõõtudelt suuremad kuna sisaldavad nelja eri toonerit.

Teadmiseks

Seadmeid on võimalik rentida näiteks ehituse perioodiks soojakusse koos internetiühendusega, it-toega ja hooldusega. Rendiperioodi jooksul on alati võimalik tehnikutelt saada it-tuge tekkinud tehniliste probleemide korral.

Oluline info

Ennem seadme rentimist on hea läbi mõelda oma vajadus trükitavast paberi formaadist, kas A4 või ka A3 ning ka kas on vajadus värvilise või mustvalge seadme järele.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.