IT-ABI TEENINDUSKESKUS • Asjalik arvuti- ja IT-abi firmadele

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Tarkvara litsentside it-haldus

Tarkvara ostmisega või rentimisega kaasneb litsentsi koodide säilitamise küsimus. Aja möödudes koodid ununevad ja näiteks uue arvuti soetamisel või tarkvara versiooni uuenduste paigaldamisel on vajalik taas tarkvarakoode teada. Aeg-ajalt juhtub ka, et arvutile on vajalik teostada uuesti tarkvara paigaldust ning ka sel puhul tuleb kasutada taas litsentside võtmeid. ITmees aitab vastava kokkuleppe sõlmimisel säilitada turvaliselt teie tarkvara koodid.

Teenuse alla kuulub:

  • Kliendikeskuse teenus
  • Tarkvaralitsentside fikseerimine kliendi jaoks
  • Tarkvara versiooniuuenduste haldamine ja info edastamine kliendile
  • Tarkvara litsentside uuendusprotsessidega seotud tööd
  • Tehniline juhendamine

Rentimise korral toimub tasumine litsentsi kasutamise eest kord aastas, igakuiselt, kvartaalselt või poolaasta kaupa. See loob kliendile võimaluse korraga väiksemaid summasid tasuda. Rentimise eeliseks on paindlik litsentsi kasutamine ning vajadusel mugavalt kasutamise lõpetamine.

Teadmiseks

Soovitame kasutada erinevatel kontodel erinevaid turvakoode. Koostöö korral võivad tellida litsentside andmeid kõik selleks volitatud isikud.

Oluline info

Tarkvaralitsentside haldamine on tänapäeval väga tähtis valdkond ja soovitame oma kasutajakonto andmeid säilitada turvaliselt ja mitte väljastada oma kontode andmeid kolmandatele isikutele.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.