ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Lisaseadmete ühendamine

Lisaseadmete ühendamise teenus on mõeldud teostamiseks ITmees arvutiteeninduses, kuid klient võib tellida tehniku väljakutsena ka soovitud aadressile või teostatakse ühendamisetöö kaughalduse teel üle interneti. Lisaseadmeteks võivad olla printerid, skannerid, jalaskannerid, id-kaardi lugeja, mängukonsool, videokaamera, veebikaamera, fotokaamera, ruuter, niiskusemõõtja, mikrofon, teleteenuste seade, robot tolmuimeja, nutikell või muu. Itmees Arvutiteeninduses on palju erinevaid ühenduskaableid ja adaptereid erinevate seadmete ühendamiseks. Teenuse osutamise käigus leiame kliendile sobiva toote.

Teenuse alla kuulub:

  • Riistvara driverite paigaldamine
  • Sobiva kaabli või adapteri valimisel tehniline abi
  • Vajadusel lisatarkvara paigaldamine
  • Ühenduse kontrollimine
  • Tehniline nõustamine seadme kasutamise kohta

Teenuse kohta: lisaseadme ühendamiseks on vajalik seadme füüsiline ühendamise võimalus arvutiga, tahvelarvutiga või mobiiltelefoniga. Kaughalduse teel saab tehnik hästi klienti juhendada ja lahendada näiteks tarkvaraga seotud või arvutis olevate veateadete it-probleeme ning samuti arvutisse ka installeerida printerit või skannerit, kuid tihti on inimesel soov reaalajas näidata tehnikule oma seadmega tekkinud probleemi ja lasta tehnikul teha õige ühendamine või seadistamine, siis on hea lisaseade tuua ühendamiseks koos arvutiga Itmees Arvutiteenindusse. Lisaseadmeteks võivad olla mõõteriistad, tehnilised andurid, niiskusmõõturid, elektrisüsteemi kaardistajad jpm.

Teadmiseks

Lisaseadmetel on kaasas juhendid sobivateks ühendamise võimalusteks arvutiga ja tarkvaradega. Tootja juhendid soovitame kaasa võtta tehnilise töö teostamise ajaks.

Oluline info

Seadmetega arvutiteenindusse tulles palume kaasa võtta kindlasti ka seadme juurde kuuluvad adapterid, laadija jm komplekti kuuluv, siis saab tehnik testida tervikuna kõikide osade toimivust ja seadme tööd.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.