ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Windowsi ja tarkvarade uuenduste seadistamine ja probleemide lahendamine

Operatsioonisüsteemi ja tarkvarade uuenduste paigaldamise teenus on vajalik, et arvuti süsteem oleks kaitstud ja turvaline. Uuenduste seadistamise teenust Arvutiteeninduses teostame erinevatel põhjustel. Sagedasti on vajalik Windowsi turvauuendusi häälestada peale arvuti reinstalleerimist ehk taaspaigaldamist. Mõnikord on ka vajalik Windowsi paigaldus viiruse sattumisel arvutisse, kui viirus on süsteemifailid ära rikkunud. On kliente, kes tellivad süsteemselt paari aasta tagant uue operatsioonisüsteemi paigalduse tagamaks tõrgeteta arvuti toimivuse. Windowsi uuenduste paigaldamise teenus on mõeldud teostamiseks ITmees arvutiteeninduses, kuid klient võib tellida tehniku väljakutsena ka soovitud aadressile.

Teenuse alla kuulub:

  • Uuendusvajaduse või kinni jooksnud uuenduse probleemi selgitus
  • Uuenduste paigaldamine
  • Uuenduste installeerimiste kontrollimine
  • Sertifikaatide ja mandaatide toimivuse kontrollimine
  • Arvuti tehnilise seisukorra ülevaatus

Turvauuenduste paigaldamise probleemide korral: kui arvuti jookseb turvauuenduste teostamise ajal kokku ning enam ei reageeri, soovitame kindlasti pöörduda tehnilise lahenduse saamiseks it-tugiisiku poole.

Riistvaras paikneva juhttarkvara korral: kui arvuti biosis, ruuteris, switchis, dock-seadmes, kontrolleris, videokaardis vm on vajalik tarkvara uuendamine, lepitakse see kliendiga eelnevalt kokku. Tarkvara uuendamata jätmise korral võib esile kerkida erinevaid ühildumise või toimimise probleeme.

Teadmiseks

Ostetud uuel arvutil on oluline luua turvaline ühendus internetiga ning paigaldada vajalikud turvauuendused. Nii tagatakse turvaline töö arvutiga.

Oluline info

Turvauuendused aitavad ära hoida erinevaid turvaaukude ärakasutamist ja ka pahavara sattumist arvutisse.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.