ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Eraisiku it-abi teenus kaughaldusena interneti teel

Mugav ja kiire võimalus osta endale vajalik tehniku it-abi. Sobib selliste tööde korral kui arvuti töötab, aga klient vajab tehnilist abi, kas kasutamises või seadistamises. Kui on vaja abi printimise probleemi lahendamises või installeerida mõni lisandunud seade või printerile draivereid.

Teenuse alla kuulub:

  • Tehnilise töö kokkuleppimine
  • It-abi kaughalduse teel
  • Vajadusel nõustamine tehnilistes küsimustes
  • Seadistamise it-abi

Teenuse kohta: selleks, et teha kaughaldust üle interneti, lubab klient tehniku ühekordselt enda arvutisse, mis võimaldab tehnikul näha probleemi arvutis. Niimoodi saab lahendada paljud tekkinud probleemid ilma tehniku kohaletellimise vajaduseta ja see on soodsam ja kiirem viis lahenduseks. Samuti saab tehnik anda teavet seadme logidest väljatulnud probleemidest ja anda ülevaate, kuidas oma seadet võiks hooldada ja kaitsta küberohtude eest.

Täiendav lisavõimalus: erandina on võimalik tellida tehniku tehniline töö üle telefoni nn videonõustamisena kui seadmed on töötamise lõpetanud ning klient soovib nn vältimatut it-abi kaugtoe teel.

Teadmiseks

Kaugabi osutamiseks on vajalik töötava interneti olemasolu, sest teenus toimub üle internetikanali.

Oluline info

Kaughaldusega saame seadistada arvutit või printerit, mis on ühendatud ja füüsiliselt töökorras. Rikkis seadme puhul on vajalik tellida it-spetsialist koju või tuua seade Arvutiteenindusse.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.