ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Antiviiruse müük ja paigaldus, arvutikaitse ning interneti küberturvalisus

Andmete kaitse ja süsteemide turvalisuse teenusega pakub ITmees head nõu. Viirusetõrje ja andmete kaitse on väga oluline küsimus – iga arvuti või telefon vajab seda. ITmees paigaldab kõige rohkem Eset antiviirustarkvara, kuna see kaitseb andmeid efektiivselt õngitsuskirjade, lunanõuete kirjade kui pahavara eest ja samas koormab arvutit vähem oma tööks. Itmees aitab valida teie seadmele sobiva ja õige antiviiruse tarkvara versiooni.

Teenuse alla kuulub:

  • Nõustame sobiva litsentsi valikul lähtuvalt kliendi andmetest
  • Paigaldame 1-3a kehtivusega litsentse
  • Uuendame ja haldame klientide aeguvaid litsentse

Enamus meie klientidele sobib hästi Itmees turvalisuse täisteenus. See teenus tagab antiviiruse töö tulemusel turvalise arvutikasutamise ja samuti hõlmab teenus terve rida teisi vajalikke it-abi tegevusi. Need on pidev versiooniuuenduste tagamine, it-abi kui on tekkinud hoiatusteade viirustõrje programmi poolt, ajakohase vajaduspõhise õige versiooni osas nõustamine, valimine ja üleminek valitud versioonile, õigeaegne pikendamise teostamine ja jätkuva kaitse tagamine, vajadusel ostetud litsentside arvu vähendamine või suurendamine ja programmi ületõstmine uude arvutisse.

Kaitse ulatus: Antiviiruse erinevad versioonid kaitsevad eri ohtude eest: näiteks laste arvutikasutamise kaitse, mobiilide ja tahvelarvutite kaitse, e-mailide kaudu tulevate ohtude kaitse, pangatehingute kaitse, pahavara- ja lunavaratõrje, veebikaamerakaitse, serveri- ja tulemüüri kaitse. Jaotus on eraldi Windows, Mac ja Android seadmetele.

Soodustused

Ostetud viirusetõrje programmi kasutusõiguse edaspidisel pikendamisel kehtivad hinnasoodustused ning samuti on soodsam osta litsents korraga pikemaks perioodiks.

Oluline info

Juhul kui ostetakse uus arvuti, siis on võimalik olemasolev antiviiruse litsents uude arvutisse seadistada.