IT-ABI TEENINDUSKESKUS • Asjalik arvuti- ja IT-abi firmadele

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Firmajuhi IT-tugi

Firmajuhi it-toe teenus pakub lahendust olukorras, kus on vajalik professionaali hinnangut tehnilistes küsimustes, mis ühes ettevõttes esile võib kerkida. Üks firmajuht vajab otsuse tegemiseks informatsiooni või ka otsest lahendust konkreetses küsimuses. ITmees pakub firmajuhile konkreetsed tehnilised vastused püstitatud ülesandele. Nii see koostöö käibki, et mõtleme kaasa, sest mitu pead on mitu pead.

Teenuse alla kuulub:

  • Firma juhi jaoks it-osakonna teenuse osutamine (või täiendav konsulteerimine välise hinnangu saamiseks)
  • Tehniliste protsesside jälgimise tagamine. Loome koos juhiga tema firma jaoks optimaalse tehniliste probleemide lahendamise skeemi ja seejärel jääme selle alusel firma töötajate küsimusi vastu võtma ja lahendama. See annab juhile kindluse, et ta saab juba eelnevalt väljatöötatud mahus ja mõistlikkuses oma it-probleemidele, eelnevalt kokkulepitud prioriteetide järjekorras, sobivad lahendused.
  • Näpunäidete andmine, kuidas töötajaid panna ennast ise aitama
  • Vajadusel tagasiside andmine personali oskuste, motivatsiooni ja meelsuse osas
  • Töökäikude ja nippide andmine raha kokkuhoidmiseks
  • Anname kolmanda osapoole rollis hinnangu olemasoleva teenuse või olukorra parendamiseks

Teadmiseks

Juht saab asjakohast teenust tellides kokku hoida enda aega ja tegelda olulisemate küsimustega ning ITmees aitab tema süsteeme korras hoida.

Oluline info

Olulisel kohal on juhtide tehniline nõustamise protsess. Itmees omab laia it-kogemust ning seeläbi oleme asendamatud partnerid nutikate töökäikude ja uute lähenemisviisidega.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.