IT-ABI TEENINDUSKESKUS • Asjalik arvuti- ja IT-abi firmadele

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Koosoleku- või konverentsiruumi seadmete it-tugi ja eriprojektid

It-abi teenusena koosolekute või konverentsiruumide IT-taristu seadmete paigaldamine, seadistamine, hooldamine ja edasine kasutajate it-toe osutamine. Töö alla kuulub tegevus veebikaameratega, ekraanidega, projektoritega, televiisoritega, kõlaritega, mikrofonidega ning toimetulek nende juhtmetega.
Kontoris, büroos või kodukontoris on aeg ajalt vaja leida uusi lahendusi, mis sobiksid juba olemasolevasse süsteemi. Itmees pakub klientidele neis integreerimise küsimustes it-tuge. Otsime kliendi jaoks vajalikud ühilduvad seadmed ja esitame projekti ettepaneku seadmete, tööde ja nende kasutamise koolituse kohta. Praegusel ajal osaletakse palju koosolekutel ka kodukontoritest, ka sinna pakume sobivaid lahendusi.

Teenuse alla kuulub:

 • Olemasoleva ruumi mõõtmine, kaamera asukoha ja nurga selgitamine, kõlari, mikrofoni ja ühendusviiside selgitamine
 • Kliendiga konsulteerides kaasamõtlemine tema olukorra lahenduse või toote vajaduse eesmärgi selgitamiseks
 • Tehniline analüüs seadme või tarkvara sobivuse osas kliendi vajadustest lähtuvalt
 • Sobivate seadmete otsimine tootjate baasidest
 • Tehniliste töökäikude ning juhiste väljatöötamine
 • Kliendile vastuse vormistamine ja vastamine telefoni teel või kirjalikult
 • Lahenduse kalkulatsiooni koostamine
 • Vajadusel kohalesõit kliendi juurde tehnilise vajaduse selgitamiseks
 • Vajadusel konsulteerime kolmanda osapoolega, et leida kliendile mugav terviklahendus
 • Seadmete hankimine, paigaldamine ning kasutajate koolitamine
 • Edasine it-tugi tekkivate küsimuste lahendamiseks

Teenuse kohta: paigaldame projektori lakke või seinale, televiisori või ekraani monteerimine seinale, kaamera paigaldame vajalikku asukohta, mikrofoni ning kõlarid ühendame sobivasse kaugusesse. Kaablid paigaldame nägusalt ja korrektselt. Vajadusel markeerime ka sisendid.

Keskkonna säästmise kohta: Itmees panustab kasutatud seadmete taaskasutamisse. Firmades rendis olnud tagastatud seadmed kontrollime, hooldame, uuendame, vajadusel vahetame varuosad ning pakume klientidele Itmees poolt taastatud heas töökorras tooteid, millele anname ise garantii.

Kliendile, kes otsib soodsamat hinda: pakume erinevate tootjate garantiiga seadmeid lähtuvalt kliendi vajadustest. Logitechi ja Jabra seadmete kõrval saame leida kliendile mitmeid teiste tootjate hea kvaliteediga ja mitmekülgsete funktsioonidega seadmeid.

Teadmiseks

Toote või lahenduse leidmine võib osutuda üsna ajamahukaks ja vastutusrikkaks tegevuseks. Itmehel on palju erinevaid tarnijaid ja kanaleid, läbi mille saame osutada efektiivset lahenduse leidmise teenust.

Oluline info

Uue projekti käivitamise eel on väga mõistlik teostada hetke olukorra analüüs ning võtta aega rahulikult läbi mõelda plaanitavad uued sammud. Sellega võib kokku hoida aega ja raha.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.