ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Arvuti seadistamine (Windows PC, Apple iOs, Linux)

Teenus hõlmab arvuti ettevalmistustöösid arvutiteeninduses või ka kasutatud arvuti ümberseadistamise tegevusi. Töötame Windows PC, Apple MAC või Linuxi süsteemidega näiteks Ubuntu. Mõnikord võib olla keeruline ise luua või muuta uusi kasutajaid, kasutaja õiguseid või seadistada tarkvara. Arvuti seadistamise teenus on kasulik kui klient soovib enda aega säästa või ei soovi ise tegeleda arvuti häälestamisega.

Teenuse alla kuulub:

  • Operatsioonisüsteemi häälestamine, vajadusel paigaldamine
  • Kontode ja kasutajaprofiilide seadistamine, muutmine
  • Kasutajate lisamine, kustutamine, õiguste muutmine
  • Riistvara draiverite uuendamine
  • ID-kaardi tarkvara ja PDF-faili lugemistarkvara paigaldamine
  • Soovi korral antiviiruse tarkvara ja kontoritarkvara (MS Office või vabavara) paigaldus
  • Andmete üleviimine vanast arvutist uude

Arvuti seadistamise juurde saab klient tellida ka tarkvarade ja driverite uuenduste paigaldamise teenuse. See loob kaitse erinevate rünnakute vastu mida kasutatakse seadmete ja süsteemide kahjustamiseks. Samuti annab uuendamine võimalusi kasutada arvutit igapäevaselt sujuvalt edasi.

Seadme lõpphäälestamine hõlmab erinevate menüüde nagu taskbari ja startmenüü sättimist. Koos kliendiga seadistame ka teiste erinevate tarkvarade menüüd ja nuppude asetused paika.

Apple süsteemide juures oleme oma kliente aidanud muuhulgas turvaseadete häälestamisel. Näiteks võib osutuda PDF-faili loomise või salvestamise probleemi lahendus just õigetes süsteemi seadistustes.

Teadmiseks

Tarkvarade uuendamise korral on mõnikord vajalik teada varasemalt ostetud tarkvara litsentsivõtit. Kui võti on kadunud, siis saame aidata klienti suhtlemisel tarkvara tootjaga.

Oluline info

Printerite ja skannerite seadistamiseks on vajalik arvuti ja printerivaheline ühendus, seadistamiseks on vajalik ka vastav seade kaasa võtta. Süle- või tahvelarvutiga diagnostikasse tulles palume kaasa võtta kindlasti ka seadme juurde kuuluv laadija.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.