ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Koopiate tegemine, lehekülgede printimine ja skaneerimine

Koopiate tegemine või dokumentide väljaprintimisteenus on oluline, kui on kiire ja on vajadus kohese dokumendi järele. Samuti on vahest vajadus skaneerimise teenuse järele. Meie juures Arvutiteeninduses on soodne väljatrükk nii värviliselt kui mustvalgelt A4 ja A3 formaati paberile.

Teenuse alla kuulub:

  • Koopiate loomine dokumentidest
  • Koopiate loomine raamatutest
  • Printimine failist
  • Skaneerimine paberilt või raamatust

Teenuse kohta: kuna Itmees tegeleb koopiamasinate ja printeritega, siis on meil kohapeal kasutamiseks sellised võimsad seadmed, millel on mitmeid lisafunktsioone, mida väikestel printeritel kodus või firmades ei ole. Selletõttu saame printida näiteks dokumente või materjali eri formaatidest ja erinevatesse formaatidesse. Paljud kliendid kasutavad meie printimisteenust näiteks diplomite või erikujundusega dokumentide osas. Samuti prinditakse koolitöösid, eri tabeleid ja infomaterjale.

Teadmiseks

Printimist vajavat dokumenti saab lasta meiepoolse teenusena sobivaks töödelda. Saame materjali aidata redigeerida, vormindada, andmeid muuta jne.

Oluline info

Koopiaid ja väljatrükiteenust saame teha A4 ja A3 formaadis paberitele.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.