ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Tehniline nõustamine ja it-tugi

ITmees spetsialisti tehnilise nõustamise teenuse väärtus seisneb selles, et meil on it-teenuseid osutades kokkupuude väga erinevas suuruses ja segmendis klientidega – teame, mis lahendus mingis olukorras toimib. Omame pikaajalisi ja usalduslikke partnereid it-valdkonnas, keda saame rakendada oma klientide tööde kasumlikuks lahendamiseks. Ka tooted, mida müüme, on meie kogemustest lähtuvalt erinevate klientide ärisüsteemide osades end tõestanud.

Teenuse alla kuulub:

  1. Arvuti või telefoni kasutamisega seotud tegevuste konsulteerimine ja analüüs
  2. Andmete kasutamisega kaasnevad delikaatsete teemade konsulteerimine ja analüüs
  3. Toodete ostmisega seonduvad küsimused
  4. Tehnilised küsimused ühildumise osas
  5. Seadmete ja tarkvara kasutamisküsimused, koolitus

Oma kliente nõustame Arvutiteeninduses esilekerkinud tehnilistes küsimustes tasuta. Siia alla kuulub näiteks mõttevahetus teemal, milline on sobiv arvuti, printer või kaitselahendus kliendist lähtuvalt. Iga kliendi ootused ja võimalused on erinevad. Just kliendi soovist lähtuvalt nõustab ITmees klienti tema võimaluste piires tehnilistes küsimustes. Siin kehtib reegel, et enne mõtle ja alles siis tegutse. Just enne ostu on väga oluline võtta endale aega ja täiendada enda teadmisi, et teha õiged valikud.

Teadmiseks

Arvutiteeninduses nõustame tehnilises küsimustes telefoni, arvuti, printeri, võrgu, tarkvara või lahenduse teemal.

Oluline info

Selleks, et tehniline konsulteerimine oleks edukas, soovitame eelnevalt broneerida sobiva aja spetsialistiga kohtumiseks.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.