ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Arvuti laadija ja toiteploki testimine, müük ning vahetamine

Arvutiteeninduses arvuti laadimisadapteri või toiteploki testimise teenuse käigus saab teada, kas sülearvuti aku saab korralikult laetud ja lauaarvuti toiteplokk on töökorras.
Rikkis moodul võib küll tunduda töötav, kuid tema laadimisvoolud ei pruugi olla piisavad sülearvuti aku täis laadimiseks, lauaarvutil filmide vaatamiseks või mängimiseks.

Teenuse alla kuulub:

  • Tehniline ülevaatus laadimisadapteri ja toiteploki töötamise osas
  • Sobiva toiteploki või adapteri väljaselgitamine ja otsimine
  • Adapteri tellimine, paigaldus ja testimine
  • Toiteploki vahetamine ning testimine

Töökäik: sobiva laadija leidmiseks on vajalik teada arvuti seerianumbrit. Kui arvuti info on olemas, siis saab teha päringud varuosabaasidesse. Samuti on meil kohapeal laos olemas nii uued kui kasutatud laadijad, mille seast saab sobivaid välja pakkuda. Arvutiteeninduses on olemas ka nn universaallaadijad, mille erinevate pistikutüüpide seast enamasti kliendile sobiliku leiame. Laadija tellimise vajaduse korral sõltub tarneaeg lao asukohast, enamasti on tarne 4-7 tööpäeva. Soovi korral saame uue laadija saata kliendile kulleriga koju või pakiautomaati.

Tehniline oluline info: sülearvuti laadija vahetamiseks on erinevad põhjused. Mõnel juhul on laadija liiga nõrk, et akut täis laadida, mõnel juhul ei tööta laadija enam üldse. Oluline on teada, kas klient eelistab valikuvõimaluse olemasolul originaal- või analooglaadijat.

Teadmiseks

Sülearvuti laadija probleemi korral soovitame küsida kasutatud originaallaadija olemasolu kohta. See on soodsam ja kindlaim valik.

Oluline info

Sülearvuti laadija võib läbi põleda või juhe minna lühisesse mitmetel põhjustel. Seega soovitame hoolsust kasutamisel ja juhtmete seisukorra jälgimisel. Lauaarvuti toiteplokki võib ohustada pinge kõikumine või suvised äikesed.

Garantii kohta: kui arvuti diagnostika käigus selgub, et laadija on vigane, siis garantii kehtivuse korral saab pöörduda garantiisse. Saame seda ka kliendi eest ise teha (sh transportida arvutit vms). Kui garantii enam ei kehti saame ise laadija välja vahetada ja utiliseerida vana laadija vastavalt Euroopa Liidu nõuetele. Tähele tuleb panna, et laadijatele kehtiv garantiiaeg on tavaliselt lühem kui arvutile endale antud garantii.

Asendusarvuti pakkumise võimalus: saame kliendile rentida varuosa vahetamise, remonditöö teostamise või garantii vahepealseks ajaks asendusarvuti, et oleks võimalik harjumuspäraselt arvutit kasutada ja töötada. Meil on kohapeal renditavad arvutid olemas ja leiame sobiva.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.