IT-ABI TEENINDUSKESKUS • Asjalik arvuti- ja IT-abi firmadele

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Tehniline kontoriabi

Töötades esilekerkivate tehniliste probleemide lahendamise it-abi teenuse vajadust tuleb ette sageli, et tagada kontoris igapäeva äritegevuse toimivus. Jooksvalt töötamise käigus tekkivateks probleemideks on näiteks see, et tõrgub id-kaardi kaudu allkirjastamine, kõlarid ei tee häält, PDF-failide töötlemise tarkvara annab veateateid, e-mailide saatmise või vastuvõtmise teemal on tõrked või näiteks Office tarkvara toimivuses on küsimused – need kõik kuuluvad Itmehe tehnilise kontoriabi teenuse kaudu operatiivsele lahendamisele.

Teenuse alla kuulub:

  • Klienditoe teenus
  • Tarkvaraliste probleemide tuvastamine, lahendamine ja kasutajate juhendamine probleemide lahendamiseks
  • Printimise probleemide lahendamine
  • Digiummistuste likvideerimine
  • Ühendamiste probleemide lahendamine nagu kaamera, mikrofon või failidele juurdepääsetavuse küsimused
  • Kasutajate tehniline nõustamine ja probleemi lahendamiseks juhendamine
  • Tehniliste tõrgete eemaldamine seadmete ühendustes, näiteks makseterminali probleemide tehniline it-tugi

Teenuse kohta: pöördudes tehnilise spetsialisti poole saab klient väiksema stressi ja ajakuluga jätkata kiiremalt oma põhitööga ja tegemistega. Enamasti saab tehnik kaugtuge pakkuda üle interneti, alati ei vaja probleemi lahendamine ka tehniku väljakutset. Kui siiski on selline vajadus, siis saab tehnik peatselt tulla appi teie kontorisse.

Näiteid probleemidest: Meilid, e-kirjad ei lähe välja või ei tule sisse, probleem dokumentide avamisel või üles- ja allalaadmisel, fotode õigesse suurusesse ja formaati saamine jpm.

Teadmiseks

Mõnikord on vaja teada mingit tehnilist detaili, et tehniline tõrge kõrvaldada. Väga heaks abiks probleemi kiiremaks lahendamiseks on see, kui saate teha veateatest foto või salvestada sellest ekraanitõmmise.

Oluline info

Tagame kliendile teenuse saamise kiirelt ja mugavalt, oleme spetsialiseerunud tehnilise it-abi osutamisele ja kasutaja nõustamise ja juhendamise suutlikkusele.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.