ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Telefoni andmete turvalisus ja kaitsmine

Teenusega tagame mobiiltelefonide turvalisuse ja andmete kaitsmise. Me oskame aidata inimesel leida talle vajalikus ulatuses mõistlikud turvalahendused. Samuti töötame firmale välja lahenduse tervikuna, mis hõlmab ka ühiskalendrite lahenduseks vajalike tarkvarade seadistamist ja sünkroniseerimist. Tööd saame teha nii Apple kui Android telefonidele Arvutiteeninduses kohapeal või kaughalduse teel.

Teenuse alla kuulub:

  • Mobiiltelefoni turvatarkvara paigaldus
  • Andmete back-up süsteemi seadistamine
  • Tarkvarade installeerimine
  • Telefoni turvafunktsioonide kasutamise tehniline nõustamine, koolitus

Viirusetõrje kohta: viirusetõrje turvab seadet küberkaitse probleemide eest, sealhulgas troojade ja viiruste eest.
Mobile Security viirusetõrje sisaldab mitmeid vajalikke kaitsefunktsioone- näiteks turvaaruanne, aktiivsuslogi, kauglukk, kaughäire, tahvelarvuti tugi, andmepüügitõrje, ennetav vargusevastasus, plaaniline skaneerimine, tühja aku hoiatus, viiruste andmebaasi automaatne uuendamine, äpilukk jne. Tarkvara pakub põhjalikku kaitset sinu nutitelefonile, tahvelarvutile ja nutitelerile.

Teadmiseks

Arvutiteeninduses pakume viirusekaitset erinevatele seadmetele: arvutid, sülearvutid, telefonid, tahvelarvutid, võrguseadmed, jpt

Oluline info

Telefoniga Arvutiteenindusse tulles palume kaasa võtta kindlasti ka seadme juurde kuuluv laadija, siis saab tehnik testida tervikuna kõikide osade toimivust ja seadme tööd koos kliendi toiteplokiga. Samuti palume kaasa võtta ka turvakoodid tarkvara paigaldamise korral.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.