IT-ABI TEENINDUSKESKUS • Asjalik arvuti- ja IT-abi firmadele

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

It-tugi firmale kaughalduse või telefoni teel ühekordse tellimusena

Kasulikku ja kiiret it-toe teenust on võimalik tellida operatiivselt üle interneti või juhendamist ka telefoni kaudu. Sobib peamiselt kliendile, kellel tekib ootamatult kiireloomuline tehniline it-tõrge. Vormistame ühekordse kokkuleppe, et teie it-probleem saaks võimalikult kiiresti lahendatud.

Teenuse alla kuulub:

  • Kliendi tehniline juhendamine ja nõustamine telefoni teel
  • Teile sobival ajal probleemi ülevaatuse teostamine ja võimalusel lahendamine interneti teel
  • Vajalike tehniliste küsimuste lahendamise koolitamine kliendi soovi korral
  • Kliendi esindamine ühekordsetes tehnilistes ülesannetes (nt suhtlemine teenusepakkujaga)

Teenuse kohta: kaughalduse teel saab hästi lahendada näiteks tarkvaraga seotud või arvutis olevate veateadete it-probleeme. Samuti saab arvutisse installeerida printerit või skannerit. Tihti on inimesel soov reaalajas näidata tehnikule oma tekkinud probleemi, kas mõne faili või arvuti kasutuse funktsiooni osas. Juhul kui kliendil pole võimalik kasutada interneti ühendust või on võrguühendus katkenud, siis on it-tehniku teenust võimalik kasutada ka telefoni teel juhendamise, nõustamise või koolitamise saamiseks.

Teadmiseks

Kaughalduse teenuse töö käigus saab klient ise jälgida kõike toimuvat oma ekraani taga ning vajalikul hetkel ka sekkuda. Kaughaldus on väga hea ja kiire viis tõhusaks ja kiireks it-abiks. Nutitelefoni kaudu või isegi läbi telefoni kaamera saame klienti eriolukordades aidata.

Oluline info

Kaughalduse teenuse teostamise eel saadame kliendile kinnituskirja sobiva teenuse aja ja protsessi kohta. Kaughalduse teenus toimub läbi tarkvara ning on võimalik kliendil eelnevalt oma arvutisse või telefoni paigaldada, mis säästab hiljem tööle vajalikku aega.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.