IT-ABI TEENINDUSKESKUS • Asjalik arvuti- ja IT-abi firmadele

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Eritarkvarade paigaldamine ja seadistamine (AutoCAD, Axapta, Adobe, Corel, Foxit, Skype, Teams, Abbyy jpt)

Arvutisse kui ka telefoni eritarkvara paigaldamise ja seadistamise teenuse käigus selgitame välja tööülesande, esitleme kliendile selle probleemi lahenduse skeemi ja lahendame olukorra. Mõnikord on vajalik suhelda tarkvara tootjaga või kliendi süsteemiadministraatoriga lõplikuks töö teostamiseks. Eritarkvara paigaldamise ja häälestamise teenust osutame ITmees arvutiteenindusest üle interneti, kuid klient võib tellida tehniku väljakutsena ka soovitud aadressile.

Teenuse alla kuulub:

  • Kliendikeskuse teenus
  • Ülesande täpne selgitamine, ettevalmistamine konkreetseks ülesandeks
  • Kokkulepitud projekti juhtimine
  • Eritarkvara paigaldamine ja seadistamine
  • Vajadusel suhtlemine kliendi või tarkvara partneriga
  • Konto loomine ja haldus
  • Tarkvara kasutamise koolitus
  • Tarkvara testimine koos kliendiga

Eritarkvarade paigaldamisest: kliendi tellimusel paigaldame nt Office, antiviirustarkvara, PDF faili lugemise tarkvara, ID-kaardi tarkvara, eritarkvarasid nagu näiteks Autodesk AutoCAD ja DWG TrueView, ZWcad, STP Viewer, Revit, Dynamo, Civil 3D, Triangle, InfraWorks, Inventor, Axapta, Polar, iTunes, Azure, Adobe, CorelDraw, Foxit, Adobe InDesign, Adobe Pagemaker, Skype, Dropbox, Teams, Zoom, Google Meet, Abbyy, Bentley Microstation, Biostar, Compucash, Directo, PMen, Bartender, Opto, Tresoor, Eziil, Solarwinds, IVMS, SketchUp, Parallels, Hitachi, Mimecast, Workspace ONE Boxer, Zimbra, Hikvision, DVR tarkvara, Dedi, G Suite, Lever, Pipedrive, Kamstrup, Metrel, Deutz, gSyncit, tasuta FreeCAD, LibreOffice, Apache OpenOffice, jpt. Samuti on eritarkvarana käsitletavad kõik tootjapoolse toe lõppenud tarkvaraversioonid nagu Office 2007, Windows 7 ja Win8, Linux süsteemid nagu Ubuntu, OBS tarkvarad, NovaStar Tech, ViPlex Express, QR-koodi, vöötkoodi e. barcode-, DSB WIN röntgeni tarkvarad jpt.

Teenuse kohta: samuti paigaldame erinevate finants- ja raamatupidamistarkvarade vajalikke liideseid ja pluginaid.

Teadmiseks

Tarkvara seadistamisel, paigaldamisel või ümberkonfigureerimisel võib vaja minna tarkvara kasutamise võtit või koode. Liidestamiste juures võib olla vaja liidestavate tarkvaratootjate juhendeid või isegi tehnilist tuge.

Oluline info

Erinevate tarkvarade paigaldamisel võib paigaldamise aeg olla sõltuv ka internetiühenduse allalaadimise kiirusest. Kui tellitakse tehnik kliendi juurde, on ITmees tehnik varustatud kiire internetiühenduse seadmega ning selline tegevus on võimalik tellida tehniku käest, mis võib oluliselt aega kokku hoida.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.