ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Koolituse ja nõustamise pakett

Koolitamise ja nõustamise teenuse pakett Arvutiteeninduses on mõeldud kliendi erinevate tehniliste küsimuste ja probleemide mõtestamiseks koos tehnikuga, koolitamiseks ja lahendamiseks eesmärgiga, et klient saaks piisavalt informatsiooni otsustamiseks edasiste valikute osas, juurde oskusi ja võimalusi ning neid koolituse tulemusel rakendama hakata.

Teenuse alla kuulub:

  • Kliendi lahendust või nõustamist vajava olukorra selgitamine
  • Olukorra fikseerimine ja nõustamise eesmärgi täpsustamine
  • Operatiivne riistvaraline ja tarkvaraline ülevaatus
  • Süsteemide ülevaatus, ühilduvuse tuvastamine vastavalt kliendi ideele
  • Koolitamine esile kerkinud tehnilistes töökäikudes
  • Vajadusel koos kliendiga sätete muutmine, seadistamine kliendi vajadusi arvestavalt
  • Töökäikude fikseerimine

Probleemid internetiga: webis erinevate asjade kasutamise tehnilised küsimused on inimestel üsna sage käsitletav valdkond. Koos tehnikuga saab tekkinud probleemkohad üle vaadata. Erinevatesse kasutatavatesse portaalidesse sisselogimiseks soovitame kliendil ette valmistada selliselt, et eelnevalt otsida välja ja salvestada ligipääsu koodid valmis sisenemiseks. See säästab tublisti tööle kuluvat aega ja võimaldab rohkem keskenduda olulisele.

Tarkvarad: tarkvarade kasutamise koolitamisel on oluline määratleda millised soovitud tulemused või funktsioonid võiksid kliendile huvi pakkuda, mis tasemel on vaja programmis tegutsema hakata ja mis tuleks seadistada ning edaspidiseks kasutamiseks ette näidata.

Seadmed: erinevate seadmete ühendamise ja kasutamise koolitamisel on oluline veenduda, et kasutatavad seadmed on eelnevalt töökorras.

Teadmiseks

Ajaliselt võib selline tehniline nõustamine ja koolitamine võtta omajagu aega. Seetõttu oleks kliendil hea eelnevalt Itmees keskuses tehniku tööaeg kokku leppida, siis saame planeerida teenuse kliendile mugavaks ja paigutada teenuse sobivasse aega.

Oluline info

Klient saab koos tehnikuga tema soovitud lahenduse koos üle vaadata ja mõelda välja kliendile sobiva lahenduse vastavalt eesmärgile. Teenindusse tulles võtke kaasa erinevate seadmete laadijad ja enda ühendusjuhtmed, vajadusel saame kõik üle testida.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.