ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Sülearvuti vedelikukahjustuse likvideerimine

Arvutiteeninduses vedelikukahjustuste kõrvaldamise teenuse käigus tuvastame probleemi ulatuse ja esitame kliendile seadme remontimise ettepaneku. Seda, kas on mõistlik ette võtta remont või asendada rikutud osa, saab teada arvuti lahtivõtmisel.

Teenuse alla kuulub:

  • Riistvara moodulite eemaldamine, ülevaatus
  • Keemiline pesu, kuivatamine
  • Rikutud osade taastamine või vahetamine uutega, näiteks klaviatuur
  • Arvuti moodulite ja sõlmede kontrollimine, kokkupanek ja testimine
  • Tehnilise seisukorra ülevaatus

Töökäik: vedelikukahjustuse korral võetakse arvuti lahti ning teostatakse arvuti komponentidele keemiline pesu. Peale kuivamisprotsessi on võimalik testida osade toimivust ning vajadusel teha kliendile pakkumine lõplikult kahjustunud varuosade väljavahetamiseks. Sülearvuti vedelikukahjustuse korral saab enamasti kõige suuremat kahju klaviatuur, mis enamasti läheb väljavahetamisele. Kui selline vajadus tekib, siis saame teha päringud varuosabaasidesse. Samuti on meil kohapeal laos olemas nii uued kui kasutatud klaviatuurid, mille seast saab sobivaid välja pakkuda. Klaviatuuri tellimise vajaduse korral sõltub tarneaeg lao asukohast, enamasti on tarne 4-7 tööpäeva. Kui klaviatuur on kohal, siis lepime kliendiga kokku klaviatuuri vahetamiseks sobiva aja. Klaviatuuri vahetamine koos testimisega võtab orienteeruvalt aega 0,5h (sõltub arvuti mudelist).

Tehniline oluline info:  vedelikukahjustuse korral tuleks arvuti esimesel võimalusel lahti võtta, et puhastada kõik rikutud pinnad. Esialgu võib arvuti töötada normaalselt ka vedelikukahjustusega, kuid probleemid võivad välja lüüa hiljem.

Teadmiseks

Osad sülearvutid on vedelikukahjude kindlad, osad mitte. Sellekohast infot saab uurida müüjalt arvutit ostes.

Oluline info

Juhul kui vedelik satub sülearvutisse, eemaldage koheselt arvuti küljest aku ja transportige arvuti kiiresti Itmees arvutiteenindusse.

Asendusarvuti pakkumise võimalus: saame kliendile rentida remonditöö teostamise või garantii vahepealseks ajaks asendusarvuti, et oleks võimalik harjumuspäraselt arvutit kasutada ja töötada. Meil on kohapeal renditavad arvutid olemas ja leiame sobiva.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.