ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Toote ja lahenduse väljaotsimise teenus

Toote või lahenduse väljaotsimise teenuse käigus süveneme kliendi esitletud riistvara või tarkvara soetamise vajadusse ja esitame kliendile ettepaneku. Seda tööd teeme kliendi tehniliste andmetega ja vastavalt tema poolt esitatud sooviga, selle põhjal valime talle parameetritele vastavad ja püstitatud ülesandele lahendusena sobivad tooted. Seejärel koostame tehtud töö põhjal pakkumise ja edastame kliendile. Teenus on mõeldud teostamiseks ITmees arvutiteeninduses, kuid klient võib tellida tehniku väljakutsena ka soovitud aadressile.

Teenuse alla kuulub:

  • Tehniline analüüs seadme või tarkvara sobivuse osas kliendi vajadustest lähtuvalt
  • Vajadusel kliendi vajaduste kaardistamine kliendi juures, eraldi kokkuleppel
  • Tehniliste juhiste väljatöötamine
  • Kliendile vastuse vormistamine ja vastamine telefoni teel või kirjalikult
  • Lahenduse kalkulatsiooni koostamine
  • Vajadusel tehniline konsulteerimine kolmanda osapoolega

Kliendile, kes otsib soodsamat hinda:  arvestame kliendi informatsiooni arvuti kasutamise eesmärgist ning lähtume sellest. Saame pakkuda näiteks firmades rendis olnud tagastatud arvuteid, mis võivad olla kas peaaegu uueväärsed vähekasutatud või päris heas töökorras, et veel olla tavapärases kasutamises koolitöödeks, internetis surfamiseks või osad isegi mängimiseks. Seadmed kontrollime, hooldame, uuendame, vajadusel vahetame varuosad ning pakume klientidele Itmees poolt taastatud heas töökorras tooteid, millele anname ise garantii.

Täiendav lisavõimalus: garantiiga taastatud tooted on alati soodsama hinnaga. Saame pakkuda ladudest tootjatehase poolt taastatud ja garantiiga tooteid nagu Dell, Lenovo, HP jt.

Teadmiseks

Teenuse osaks võib olla arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon, projektor, TV, konverentsiruumi seadmed nagu veebikaamerad, kõlarid jm.

Oluline info

Tänapäeval on asju lihtne osta kuid ühildumise küsimus olemasolevate seadmetega või plaanitava soovitud eesmärgiga vajab tehnilise ala spetsialisti nõuannet.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Arvutiteenindus on avatud tööpäeviti kell 8:30-17:00. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.