PRINTERID JA KOOPIAMASINAD • Hooldus • Remont • Tarvikud

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Koopiamasinate remont

Koopiamasinate remonditeenuse alla kuulub varuosade asendamine, remont, seadistamine ja kasutajatugi. Meie tehnikud leiavad kõikide koopiamasinate puhul optimaalse ja kiire remondilahenduse. Tööprotsesside sujuvuse kindlustamiseks soovitame teostada kuluvatele sõlmedele perioodilisi hoolduseid. Samuti on võimalik alatine varutooneri hoidmine laos, et kliendi töö kontoris ei katkeks.

Teenuse alla kuulub:

  • Remonditööd ITmees Arvutiteeninduses või klient võib kutsuda tehniku ka enda masina juurde kohapeale
  • Hinnangu andmine vajalikele remonditöödele
  • Koopiamasina sõlmede määrimine
  • Varuosade vahetamine
  • Operatiivne kasutajatugi ja telefoni teel nõustamine
  • Vanade seadmete keskkonnasäästlik utiliseerimine

Tehniline oluline info: koopiamasina remont on vajalik teostada professionaalsete varuosadega, et koopiamasin töötaks tõrgeteta pikka aega.

Töökäik: varuosa vahetuse vajadusel teeme päringud varuosabaasidesse. Samuti on meil kohapeal laos olemas nii originaal- kui analoogvaruosad, mille seast saab sobivaid välja pakkuda. Varuosa tellimise vajaduse korral sõltub tarneaeg lao asukohast ja varuosa unikaalsusest. Kui varuosa on kohal, siis lepime kliendiga kokku selle vahetuseks sobiva aja. Varuosa vahetamise aeg sõltub vahetatavast komponendist ja töö keerukusest. Koopiamasina remontimisel kontrollib ja puhastab tehnik erinevad sõlmed ning vastavalt nähtule teeme kliendile ettepanekud jätkutegevuste osas. Jätkutegevus võib olla tarkvaraline või riistvaraline soovitus koopiamasina töö parendamiseks.

Teadmiseks

Kliendil endal on mõnel juhul keeruline märgata kõrvalekaldeid komponentide töös, nt varuosade kulumises, ning seetõttu tuleb hiljem tegeleda tõsisemate probleemide lahendamisega. Koopiamasinad annavad ka märku ekraanile või saadavad e-maili, kui neil on vaja hooldust teostada või toonerit vahetada.

Oluline info

Koopiamasinate perioodiline ülevaatus tagab nende järjepideva töövõime. Soovitame klientidel tellida ka oma seadme tehnilise kasutamise koolituse, sest kogemuse põhjal jäävad paljud vajalikud ja kasulikud funktsioonid kasutamata teadmatusest.

Garantii kohta: kui koopiamasina ülevaatuse käigus selgub, et mõni varuosa on vigane, siis garantii kehtivuse korral saab pöörduda garantiisse. Saame seda ka kliendi eest ise teha (sh transportida seadet vms). Kui garantii enam ei kehti saame ise varuosa välja vahetada ja utiliseerida vana osa vastavalt Euroopa Liidu nõuetele.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.