IT-ABI TEENINDUSKESKUS • Asjalik arvuti- ja IT-abi firmadele

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Tarkvara litsentside rentimine

Tarkvara rentimise eeliseks on igakuine väiksem kulu, mida on kergem tasuda võrrelduna korraga täies mahus litsentsi väljamaksmisega. ITmees aitab vastava kokkuleppe sõlmimisel säilitada turvaliselt teie tarkvara koodid.

Teenuse alla kuulub:

  • Kliendikeskuse teenus
  • Litsentsi rentimine
  • Tarkvaralitsentside andmete fikseerimine kliendi jaoks

Rentimise korral toimub tasumine litsentsi kasutamise eest kord aastas, igakuiselt, kvartaalselt või poolaasta kaupa. See loob kliendile võimaluse korraga väiksemaid summasid tasuda. Rentimise eeliseks on paindlik litsentsi suurendamine ja kasutamine ning vajadusel mugavalt kasutamise lõpetamine. Litsents võib võimaldada kasutamist mitmes seadmes korraga.

Rentimise kohta: rendime erinevate tootjate tarkvarasid nagu Microsoft, Adobe, N-Able Passportal paroolide haldustarkvara, Foxit, Abbyy jt. Rendime ka erinevaid antiviiruse turvatarkvarasid nagu ESET, BitDefender, F-Secure jt.

Teadmiseks

Oluline on kasutada erinevatel kontodel erinevaid turvakoode. Litsentse võivad tellida selleks volitatud isikud.

Oluline info

Tarkvaralitsentside haldamine on tänapäeval väga tähtis valdkond ja soovitame oma kasutajakonto andmeid säilitada turvaliselt ja mitte väljastada oma kontode andmeid kolmandatele isikutele.

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.