ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Domeeniga seonduvad teenused

Domeenidega seotud töösid teostame kliendile, kellel on vajalik domeen registreerida, üle viia teise virtuaalserveri majutusteenuse pakkuja juurde või on vaja suunata vajalikke kodulehe, e-maili või DNS kirjeid.

Domeeni ostmisel on hea teada, et osta saab domeeni kasutamise õigust mõnest kuust kuni mitmeks aastaks. Kuude pikkust domeeni on võimalik soetada mingi projekti saavutamiseks, ürituse korraldamiseks või mingi tähtajalise sündmuse realiseeerimiseks.
Lisaks domeeni nime tasule tuleb domeen ka majutada serveris. Sellel on täiendav hostingutasu ning see on teenusepakkujate lõikes erinev, sest renditava serveri ressursi mahust sõltub ka selle maksumus. Kui suurt mahtu on vaja rentida, siis selle küsimuse osas on tehniline it-tugi Itmehe poolt saadaval.
Kui domeen on ostetud, registreeritud ja majutatud, alles nüüd on võimalik asuda ka domeenipõhiseid e-maili kasutajaid looma. Millise nimega ja seadistusega neid vaja on luua ja arvutitesse seadistada, siis ka selles küsimuses osutab Itmees vastavat teenust.

Kliendile pakume ka tehnilist it-nõustamist vajalikes küsimustes ning vajadusel suhtleme ka teiste kliendi partneritega antud valdkonnas, isegi kui it-osakond asub väljaspool Eestit.

Enimlevinud domeeniga seotud tegevustest on kliendi e-mailide kasutamise üleviimine kohalikust serverist Google või Microsofti serveritesse kui klient võtab kasutusele Google Workspace või Microsoft 365 kontoritöö organiseerimise ärilahenduse.

Väga tähtsal kohal on ka tegevused, mis on seotud koduleheküljega või e-poe osas. Kodulehekülge on vaja hallata, hooldada, et tagada turvalisus ning moodulite uuendamine. Samuti on mõnikord vaja kodulehel teha muudatusi või liidestada statistika kogumiseks Google Analytics tarkvaraga, mis aitab mõista meie tegevusi ja abistab ka kodulehekülje sisu optimeerimisel. Haldamise sagedaseim vajadus on kasutajate lisamine, andmete muutmine ning täiendamine.

Spikker tekitas küsimusi?

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.