ITMEES ARVUTITEENINDUS • Arvutile ja kasutajale

avatud suhtlus • kiire teenindus • aastatega arendatud oskused


Klienditoe telefon 6828 880; tehnikute  telefon 5330 0006; e-mail: itmees@itmees.ee; Mustamäe tee 5, Tallinn; avatud E-R 8:30-17:00

Ekraanitõmmise tegemine kodulehest

Mõnikord kerkib vajadus teha kuvatõmmiseid arvuti ekraanil olevast sisust. Enamasti saab sellega hakkama, kuid teinekord on tarvis salvestada rohkemat kui ekraanile mahub. Selleks on nii Windowsil kui ka Maci arvutitel olemas just sobilikud programmid.

PicPick Windowsi kasutajatele

PicPick nimeline rakendus pakub oluliselt rohkem võimalusi erinevat tüüpi kuvatõmmiste tegemiseks, kui Windowsisse sisse ehitatud rakendus. Kõige muu hulgas võimaldab see ka teha täispikka kuvatõmmist tervest lehest.

Funktsiooni valides tekib ekraanile punaste äärtega aken, mille sees olevat lehe sisu keritakse automaatselt terve lehe ulatuses. Kui see tehtud pakub rakendus kasutajale võimalust salvestada sisu nii pildifailina kui ka pdf-failina.

BrowseShot Maci kasutajatele

Hea ja lihtne vaste Maci kasutajatele on BrowseShot. Selle abil saab samamoodi salvestada kuvatõmmise tervest lehest, kuid programm võimaldab seda teha ainult PNG pildiformaadis.

Maci kasutajatele on hea teada, et rakendus toimib ka Safari veebilehitsejaga.

Snagit mõlemale

Snagit nimeline programm on turul juba aastaid olnud ning toimib nii Windowsi kui ka MacOS platvormil. Eelkõige on tegu siiski professionaalidele mõeldud programmiga, mis võimaldab ka erinevat tüüpi videoid salvestada.

Lisaks sellele on Snagit ka tasuline rakendus, mille eest peab igakuiselt päris kopsaka summa välja käima. Huvilistele on aga saadaval ka prooviversioon.

Spikker tekitas küsimusi?

Itmees osutab it-abi teenuseid alates aastast 2004
Itmehe tugevuseks on aktiivne kliendikeskus, stabiilne ja tugev tehnikute meeskond, lai it-ulatus ja operatiivne reageerimine probleemidele.
Töösid saame teostada nii meie juures teeninduses, kui ka kaughaldusega üle interneti või kliendi juures kohapeal.

Töötame kell 8:30-17:00 tööpäeviti. Asume Mustamäe tee 5, Tallinn. Meiega saab kontakti telefonil 682 8880 või 5330 0006.