Printeri või koopiamasina tooneri pakett

Printeri või koopiamasina tooneripakett hõlmab kliendi tellitud tooneri kohale toomist kliendi seadme asukohta ja lisaks seadme ülevaatust. Kui seade vajab suuremat remonti ning varuosi, lepitakse kokku edasine tegutsemine selliselt, et kas tehnik võtab seadme kaasa töökotta remondiks või tuleb tehnik uuesti koos varuosadega seadet järgmisel kokkulepitud korral remontima.

Teenuse alla kuulub:

  • Tooneri transport kliendi seadme asukohta
  • Riistvaraline ülevaatus
  • Katkiste detailide ja osade tuvastamine
  • Diagnostika seadme töö kiirendamise võimaluste välja selgitamiseks
  • Vanade toonerite utiliseerimine
  • Vajadusel uue tööskeemi kokkuleppimine

Garantii organiseerimine: Pakume klientidele mugavat teenust kliendi seadme garantii organiseerimiseks ITmees Arvutiteeninduse kaudu. Sellisel juhul tuvastame näiteks riistvara rikke, sõnastame selle tehniliselt ning toimetame tootja garantiiremondi töökotta kliendi eest. Peale remonti saab klient oma seadme meie arvutiteenindusest kätte või toimetame selle kliendi asukohta, kus paigaldame seadme kliendi süsteemidega töökorda. Kliendi kasu seisneb tehnilise säästetud ajas

Teadmiseks

Arvutiteeninduses teeme vea määratlust erinevatele seadmetele: arvutid, printerid, sülearvutid, telefonid, tahvelarvutid, koopiamasinad, võrguseadmed, adapterid jpt seadmed, tule küsi julgesti!

Oluline info

Süle- või tahvelarvutiga diagnostikasse tulles palume kaasa võtta kindlasti ka seadme juurde kuuluv laadija, siis saab tehnik testida tervikuna kõikide osade toimivust ja seadme tööd koos kliendi toiteplokiga.